Eesti English Suomi
  Firmast

 1. Aiameister OÜ tootmine Suur-SõjamäelKOGEMUS - AIAMEISTER on asutatud 1999. aastal ning sellest ajast oleme tootnud ja paigaldanud aedasid nii Eestis kui ka Soomes. Aja jooksul on ammu välja ravitud kõik "lastehaigused", kõik detailid ja seadmed sobivad hästi kokku ning hea väljanägemine püsib kaua. 
   
 2. KLIENDIKESKSUS - selgitame välja Sinu soovid ja vajadused, et leida Sinu jaoks pisiasjadeni täiuslik lahendus. 
   
 3. EELTÖÖ - tutvume iga objektiga enne töö alustamist põhjalikult, et tagada parim konstruktsiooniline lahendus ning aia kokkusobivus ümbrusega. 
   
 4. Metallaiad valmivad 500m2 tootmispinnalKVALITEET - kasutame korralikke materjale ja kogemustega töömehi ning paigaldame tuntud Euroopa automaatika-tootja ENTREMATIC/DITEC seadmeid, mis on projekteeritud töötama kuni -35 kraadise külmaga. Väravaajamile jätame alati suure jõuvaru - näiteks eramu liugväravatele paigaldame ajami, mis on mõeldud avama kuni 1000 kg kaaluvat väravat.  Metallaiad ja -väravad on enamasti kuumtsingitud ning kaetud pulbervärviga. Meie jalgväravate postid on  omavahel maa sees ühendatud, mis tagab nende asendi püsivuse ning seega värava sulgumise ja luku töö ka kõige külmema ilmaga. Pisemaid ja suuremaid asju, mida teeme kvaliteedi tagamiseks teisiti kui teised aiaehitajad, on palju.
   
 5. VÄGA HEA HINNA/KVALITEEDI SUHE - saame Sulle seda pakkuda, kuna tänu kogemustele oleme optimeerinud ettevõtte kulud ja tootmisprotsessi ning meil on soodsad tarnelepingud oma partneritega.
   
 6. TURVALISUS - AIAMEISTER OÜ on usaldusväärne firma - meie eesmärk on ehitada nägusaid ja kvaliteetseid aedu ning väravaid, mitte eksitada kliente "jokk" skeemide ja luubiga loetavate lepingutega. Aitame Sind vajadusel nii garantiiajal kui ka 5 või 10 aastat peale seda.

AIAMEISTER OÜ on Sinu usaldusväärne partner aedade ja väravate alal.


aed telli meistritelt - AIAMEISTER
Puitaia ehitus Viimis

Search*
 
 Uudised (7): News archive*

Suur-Sõjamäe 30H, Tallinn, Estonia, 11415  email: aiameister@aiameister.ee   tel:6775770

Koduleht Elitec'st